Optymalizacja działań w warunkach przeciążenia cyfrowego, czyli jak zarządzać własną efektywnością
Szkolenie oferuje esencję najskuteczniejszych metod i technik efektywności osobistej. Pozwoli w praktyce doświadczyć typowych pułapek efektywnościowych oraz wdrożyć kluczowe nawyki zwiększające produktywność. Dodatkowo, dzięki symulacjom i ćwiczeniom, zaprezentowane zostaną twarde dowody na skuteczność poznawanych metod/technik. Szkolenie daje również podstawową wiedzę z zakresu neuropsychologii efektywności.
Szkolenie dostępne w wersji zamkniętej
Jesteś zainteresowany współpracą w zakresie realizacji dedykowanych dla Twojej organizacji skontaktuj się z nami: tel. 22 517 88 66, e-mail:handlowy@seka.pl
Celem szkolenia jest wypracowanie realnych zmian w osobistym systemie efektywności i wzrost poczucia kontroli i komfortu pracy w warunkach zdalnych. W czasie szkolenia uczestnicy będą mogli skonfigurować swój komputer i smartfon zgodnie z poznanymi zasadami efektywności. Szkolenie daje też wskazówki jak uratować work-life balance w pracy zdalnej.
Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zwiększyć swoją wydajność, nauczyć się właściwego wyznaczania celów i priorytetów w działaniu, oraz poczuć spokój, kontrolę i komfort pracy.
- Autodiagnoza własnej efektywności, poznanie typowych pułapek efektywnościowych
- Wypracowanie systemu zarządzania efektywnością w pracy (system będzie wdrażany w trakcie szkolenia w oparciu o aplikacje w środowisku Google Workspace/MS Office lub innym)
- Nabycie umiejętności skupiania się na wykonanym zadaniu i radzenia sobie w sytuacji przerywania pracy (obalenie „mitu” multitaskingu)
- Poznanie narzędzi i zasad ułatwiających realizację zadań w oczekiwanym czasie, w tym zasad Lean (efektywność przepływu)
- Wypracowanie konkretnych zachowań umożliwiających zwiększenie wyników w pracy przy jednoczesnej optymalizacji zasobów
- Nabycie umiejętności priorytetyzacji zadań w oparciu o regułę Pareto, matrycę Pilne/Ważne i „esencjalizm”
- Nabycie umiejętności „zaczynania z wizją końca” (praca na celach i ich operacjonalizacja)
- Wysłanie przez Uczestnika zgłoszenia poprzez kliknięcie ikony „Wyślij zgłoszenie” jest równoznaczne z akceptacją niniejszych warunków uczestnictwa.
- Ostateczne uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy lub wpisania uczestnika na listę rezerwową ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniu.
- Organizatorem szkolenia jest firma SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie (04-386), przy ul. Paca 37 o kapitale zakładowym w wysokości 2.000.000,00 PLN, wpisana do rejestru przedsiębiorców, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000082102.
- Opłata za udział w szkoleniu powinna zostać zaksięgowana na koncie Organizatora najpóźniej 14 dni robocze po zakończeniu szkolenia.
- Uczestnik ma prawo odstąpić od umowy o świadczenie usług szkoleniowych bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku doręczenia Organizatorowi pisemnego powiadomienia o rezygnacji ze szkolenia nie później niż 14 dni roboczych przed terminem szkolenia, uczestnikowi przysługuje zwrot wpłaconej kwoty. W przypadku późniejszych rezygnacji uczestnik zostanie obciążony opłatą manipulacyjną w wysokości:
• 50% jego wartości – w przypadku powiadomienia o rezygnacji doręczonego Organizatorowi na mniej niż 14 dni przed szkoleniem
• 80% jego wartości – w przypadku powiadomienia o rezygnacji doręczonego Organizatorowi na mniej niż 5 dni przed szkoleniem
• 0% – nieobecność zgłoszonego uczestnika zobowiązuje do zapłaty pełnej należności. - Wysokość opłaty za uczestnictwo w szkoleniu została ustalona przez Organizatora i obowiązuje do czasu zmiany jej przez Organizatora.
- Ewentualne zastrzeżenia co do realizowanej usługi szkoleniowej należy zgłaszać na adres Organizatora wskazany w punkcie 3 powyżej, w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
- Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia lub odwołania szkolenia (odstąpienia od umowy). W sytuacji gdy Organizator zmienił lub odwołał termin szkolenia a uczestnik nie zaakceptował nowego terminu szkolenia i nie wniósł opłaty za szkolenie wówczas umowa ulega rozwiązaniu bez potrzeby składania dodatkowych oświadczeń woli przez Strony. W sytuacji gdy Organizator zmienił lub odwołał termin szkolenia po wniesieniu opłaty przez uczestnika, zaś uczestnik nie zaakceptował nowego terminu szkolenia całość wniesionej kwoty zostanie zwrócona.
Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa; audytu, szkolenia i nadzoru, skontaktuj się z nami: tel. 22 517 88 66, e-mail:handlowy@seka.pl